Štvrtok 25. 4. 2024

Marek Fako (4.)
Marek Zupko (4.)
Marek Žingor (4.)

VITAJTE NA STRÁNKACH ZŠ S MŠ BOHDANOVCE!

• Rákoš

Z Pohybových hier sme sa rozhodli, že si urobíme malú túru. Kvôli chorobnosti nás bolo menej, ale o to nám bolo veselšie. Vyšli sme z Rákoša až na malú chatu. Bolo to cca 3,5 km. Aby sme v pohode vládali, mali sme malé prestávky. Na chate sme sa ohriali pri ohnisku. Opiekli sme si, čo sme mali a šli sa hrať. Po rôznych aktivitách sme sa rozhodli, že vyčistíme potôčik pod chatou. To nás bavilo asi najviac.

• Knihomoľ

Celý marec prebiehala súťaž v knižnici. V apríli sa nám ju podarilo vyhodnotiť. Každý zapojený žiak dostal malý darček a sladkú odmenu. Najväčšie prekvapenie bolo, že všetci zapojení sa môžu zúčastniť NOCI V KNIŽNICI. Najlepší traja dostali woucher. Obzvlášť chceme pochváliť triedu pani učiteľky Romanovej, ktorá sa do súťaže zapojila celá. Najlepší boli: Filip Lukáč, Laura Lukáčová a Mirka Pondiová.

Blahoželáme: Emka Sabo – 1.A , Andrejka Jakčiová 2.B a Keranka Romanová 4.ročník. užite si kino.

• Bábkové divadlo

Dňa 12.4. boli žiaci prvého a druhého ročníka v Bábkovom divadle v Košiciach. Predstavenie s názvom „ Nie !“ bolo zamerané na obdobia vzdoru u detí. Inscenácia od Braňa Mazúcha preto nesie podnázov „Manifest vzdorovitého dieťaťa“.

• Oznam !!!

Vážení rodičia, dnes sa v školskej jedálni nemôže variť. Z obecného vodovodu nám priteká zakalená voda, z ktorej nie je možné z hygienických dôvodov variť.

Preto dnes aj skôr ukončíme vyučovanie. Prvý stupeň bude končiť 4.vyučovacou hodinou, druhý stupeň 5.vyučovacou hodinou.

Školský klub / družina / bude v prevádzke NORMÁLNE. Bolo by však vhodné, kto môže, aby prišiel po dieťa do ŠKD skôr. Ale o deti v ŠKD sa postaráme, dáme im aj niečo zjesť a piť, aby neboli hladné !

Riaditeľ školy

Pozývame všetkých rodičov na triedne schôdze, ktoré sa uskutočnia v pondelok 22.apríla v jednotlivých triedach od 16.00 hod. do 18.00 hod.