Rekonštrukcia MŠ

Nadpis

Rekonštrukcia materskej školy

Každý rok v marci prichádzali rodičia do materskej školy so svojimi najmenšími ratolesťami na zápis. Sú to rodičia, ktorí ako deti tiež navštevovali túto materskú školu. Už pri vstupe do budovy vnímavo zisťovali, čo sa zmenilo, čo je také, ako za ich detských čias. Za tie roky síce nastali zmeny v interiéri školy, ale vonku na budove bolo očividné, že roky chátra.

Najväčšie prekvapenie ich čakalo v tomto školskom roku, keď sa naša materská škola zmenila na prekrásnu „perníkovú chalúpku“. Zmeny a opravy sa začali uskutočňovať ešte v priebehu minulého školského roka za aktívnej spolupráce obecného úradu s vedením ZŠ s MŠ. Najprv prebiehala rekonštrukcia strechy, výmena okien a dverí, zateplenie budovy a nakoniec dostala budova novú žlto-bielu fasádu.

Sme radi, že súčasťou obce je aj táto pekne zrekonštruovaná materská škola, a preto, my učiteľky, vedieme naše deti k obdivovaniu pekných vecí, ale hlavne k ich ochrane. Pozrite si nasledujúce a fotky a sami porovnajte, ako sa naša materská škola zmenila!